• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детски Врвови Клиренс Дождовна Сезона Детска Јакна За Мантил Симпатична Јакна со Качулка Со Средна должина со Џебови

Детски Врвови Клиренс Дождовна Сезона Детска Јакна За Мантил Симпатична Јакна со Качулка Со Средна должина со Џебови

 
DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно на барање

+ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : оваа удобна јакна е совршена за секојдневно носење, училиште, роденденски забави, семејни денови, празници, Божиќ, фотосесии и одмори.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно направено е од материјали, чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ