• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација Момци за кратки ракави со кратки ракави за пливање кошула и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 4-18, UPF 20+

Чудо на нација Момци за кратки ракави со кратки ракави за пливање кошула и шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 4-18, UPF 20+

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Играјте на сонце додека останувате заштитени? Да молам! Чувајте го безбеден со овој забавен дво-парчен пливање поставен од Wonder Nation со заштита од 20+. Сетот вклучува кошула и шорцеви. Топ : екипаж; РАГЛАН РАБОТНИК; графички принт од предната страна; Затворање на поштенски патенти однапред. Шорцеви : еластична половината со врзана вратоврска; печатење на сите; Двојни џебови од страничен удар. Наредени. Заштита на UPF 20+. Топ : 87% полиестер/13% спандекс; Шорцеви : 100% поли -микрофибер. Машина за перење. Увезени. Осип чувар за пливање кошула и шорцеви 2 парчиња сет за момчиња од Wonder Nation. 2-ПЦ. Комплетот вклучува : кошула за осип и шорцеви. Топ : екипаж; РАГЛАН РАБОТНИК; графички принт од предната страна; Затворање на поштенски патенти однапред. Шорцеви : еластична половината со врзана вратоврска; печатење на сите; Двојни џебови од страничен удар. Подготвени. за акција. Овој сет за игра има заштита од 20+. Наредени. Топ : 87% полиестер/13% спандекс; Шорцеви : 100% полиестерски твил микрофибер. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ