• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Елиминатор Костим

Машки Елиминатор Костим

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Изгледајте како озлогласен убиец во овој одличен нов костим! Колонијален стил опашки јакна со прикачен елек кошула пред и хауба. Панталони рака манжетни појас меч појас и вратот шамија. Ракавиците не се вклучени. Една големина одговара на повеќето ххл мажи. Половината 42 инчи и градите 48 инчи-50 инчи. Машки Елиминатор Костим.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ