• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Плажа Тасел Здолниште Со Средна Должина Цветен Блок Плажа Бикини Прикривање Облека Костими За Капење За Жени

Женска Плажа Тасел Здолниште Со Средна Должина Цветен Блок Плажа Бикини Прикривање Облека Костими За Капење За Жени

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : Биста Со Една Големина : 76см/29,92" Должина (со реследник) : 109см/42,91" Избор За Летна Плажа,Базен,Спа Центар, Солариум, Уникатен Дизајн. Повод : За Забави За Пливање,Тропски Одмори,Лето,Плажа. Повод : Облека За Плажа, Базен, Топол Извор, Фотографии И Други Активности На Вода. Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ