• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Одлична Уметност Сега Пилешко И Лалиња Од Луси Гросмит, Платнена Ѕидна Уметност, 12W 12H

Одлична Уметност Сега Пилешко И Лалиња Од Луси Гросмит, Платнена Ѕидна Уметност, 12W 12H

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пилешко и Лалиња Од Луси Гросмит е висококвалитетно парче уметничко дело од платно. Завршената големина на ова парче е 12 " Х 12", и има длабочина 1,5". Постои ув заштитна обвивка во текот на целата слика, и таа е подготвена да висат на вашиот ѕид со стандардна завртка за гипс картон (не е вклучена). Рачно изработени во САД. 100% Гарантирано Задоволство. Наслов на печатење : Пилешко и Лалиња, Уметник : Луси Гросмит. Завршена Големина : 12х12 инчи, Длабочина на Шипката : 1,5 инчи. Галерија Завиткана Платно. Prot Заштитна Обвивка-Ја Зачувува Бојата и Квалитетот. Лесно виси Со Стандардна Завртка за Гипс картон (не е вклучена).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ