• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Форуми BWK 2. во. Црна Влакната Тампико Влакната во. Четка Подот Четка Главата

Форуми BWK 2. во. Црна Влакната Тампико Влакната во. Четка Подот Четка Главата

 
DEN 290.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Главата На Четката На Подот на Патеката е економичен и сигурен избор за метење подови во индустриски услови со густ сообраќај на стапалата. Дрвениот блок е силен и издржлив за трајна употреба. Опремен со 2 дупки за рачка со навој. Рачките што се продаваат одделно Може да се користат на внатрешни или надворешни површини за да се оттурнат нечистотијата, прашината и остатоците. Одлично за канцеларии, лоби области, комунални простори, скали, магацини, продавници за малопродажба и кујни. Цврст, дрвен блок. 2 навој рачка дупки. Практична, правоаголна форма. Рачки продадени одделно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ