• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
со дизајн лисја печати затворен простор за врата на отворено

со дизајн лисја печати затворен простор за врата на отворено

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Е-по дизајн лисја за печатење во затворен/врата на отворено ќе го донесе својот шарм инспириран од природата на вашиот трем или влез за да им понуди на гостите весело добредојде. Неговиот карактеристичен мотив на лисјата е надополнет со вашиот избор на достапни бои. Оваа матна врата во форма на правоаголна форма е трајно конструирана од ткаен полиестер, што го прави погоден за внатрешна или надворешна употреба. За да го задржите овој душек да изгледа најдобро, едноставно машинско миење по потреба. Изберете од нашите достапни големини. Карактеристики на полиестерска конструкција. Издржлив ткаен дизајн. Изберете од достапните опции за боја. Мотив за лисја инспириран од природа. Хипоалергичен. Погодно што може да се перат машини. За внатрешна и надворешна употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ