• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Идни starsвезди xl скејт -торба - црни мраз лизгалки или ролери сечила и додатоци во играта или бесплатно скејт

Идни starsвезди xl скејт -торба - црни мраз лизгалки или ролери сечила и додатоци во играта или бесплатно скејт

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Идни starsвезди XL скејт -торба - црна - дизајнирана да им овозможи на играчите да ги спакуваат мразните лизгалки или ролери, нараквици и пешкир на лизгалиштето за хокеј на улица или езерце, пракса за уметничко лизгање или слободна -скејт! Идните starsвезди скејт -торби се користат и за да ги задржат лизгалките одделени во торбата за опрема за хокеј. Ставете ги лизгалките во скејт -торбата и потоа ставете ја целата скејт -торба во страничниот џеб на торбата за опрема за хокеј! Секоја скејт -торба исто така има простор за вашето име и број да бидат напишани на! Идни starsвезди XL Скејт носат торба - црна со области со име и број! Идни starsвезди XL скејт -торба - црна - дизајнирана да им овозможи на играчите да ги спакуваат мразните лизгалки или ролери, нараквици и крпа на лизгалиштето за хокеј на езерцето, пракса за уметничко лизгање или слободна -скејт! . Идните starsвезди скејт -торби се користат и за да ги задржат лизгалките одделени во торбата за опрема за хокеј. Ставете ги лизгалките во скејт -торбата и потоа ставете ја целата скејт -торба во страничниот џеб на торбата за опрема за хокеј! . Секоја скејт -торба исто така има простор за вашето име и број да бидат напишани на!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ