• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зад -таблички на задните плочи на Амерок во должина

Зад -таблички на задните плочи на Амерок во должина

 
DEN 243.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Поранешните плочи Amerock BP19207 G10 4 во (102 mm) задната плоча е завршена во сатен никел. Поранешните плочи Amerock BP19207 G10 4 во (102 mm) задната плоча е завршена во сатен никел. Наменето да се координира со многу популарни стилови на кабинетот за да обезбеди кохезивен изглед низ целата кујна, задната плоча може да се користи и на преголемите ормани и фиоки за неочекуван, драматичен допир или криење на флеки. Класичната финиш на сатен никел обезбедува елегантен, лесно четкан, топол сив метален изглед. Amerock нуди целосна линија на декоративен и функционален хардвер на кабинетот, хардвер за бања, кука и железничка и wallидна плочи. Наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија на Амерок ја изградија репутацијата на компанијата за додатоци за шик дизајн кои ги инспирираат сопствениците на домови да го искажат својот личен стил. Достапно во најразлични завршувања и стилови, Amerock нуди високо квалитетни дизајни по прифатливи цени за да создаде совршен допир за завршна обработка за секоја просторија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ