• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 18 30 Проверете го двапати празник геометриски пешкир за кујнски пешкири

Едноставно Дејзи 18 30 Проверете го двапати празник геометриски пешкир за кујнски пешкири

 
DEN 246.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучува најразлични модерни и естетски дизајни што сигурно ги сакате. Нашите кујнски крпи се токму она што ви треба за да го завршите вашиот декор на кујната! Едноставно маргаритка 18 "x 30" проверете го двапати, геометриски пешкир за печатење во геометриска печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ