• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Наметки, Шума, Прееми Новороденче

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Наметки, Шума, Прееми Новороденче

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Бебе Памучните наметки се супер удобни и пријатни и имаат разиграни дезени за слатки соништа. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените едноставни. Хадсон Бебе Новороденче Памучни Наметки со Долги Ракави 3pk, Шума, 0-6 Месеци е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни наметки. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ