• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Богатствата на каролина ck1203ddm германски Краткокоса Покажувач Пролет Јадење Сушење Мат, 21

Богатствата на каролина ck1203ddm германски Краткокоса Покажувач Пролет Јадење Сушење Мат, 21

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Богатствата на каролина ck1203ddm германски Краткокоса Покажувач Пролет Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични германски Краткокоса Покажувач уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Подлога за Сушење Садови за Украсување За Пролет, Оваа Подлога за Сушење Садови е од колекцијата Богатства На Каролина Пролетно Куче. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Оваа Душек За Сушење Садови е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ