• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Западен Каубојски Вооружен Шапка, Една Големина

Западен Каубојски Вооружен Шапка, Една Големина

 
DEN 495.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете дека сте маж меѓу момчињата со мавтање со вашата автентична каубојска капа во западен стил. Ова се одличен додаток за фанатиците на стемпанк, мажи од дивиот див запад, одметници или кој било костим со каубојска тема. Шапката е дизајнирана да одговара на повеќето возрасни лица, со обем од околу 24-25". Шапката вклучува црн раб за да и даде автентичен изглед. Одлично самостојно, а уште подобро со другите костими и додатоци инспирирани од стемпанк и каубој во нашата продавница! Западен Каубојски Напаѓач Шапка, Една Големина : Вклучува 1 кафеава шапка. Не вклучува пури или костими. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : избришете ја чистата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ