• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фангаза Женски Лесни Блинг Летни Влечки Секојдневни Удобни Нелизгачки Ладни Лизгалки Од Кристал

Фангаза Женски Лесни Блинг Летни Влечки Секојдневни Удобни Нелизгачки Ладни Лизгалки Од Кристал

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. ●Гаранција За услуга Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви служиме. ●Отпорен на лизгање и лесен ● дизајнот на буци потпетици на ѓонот може да обезбеди удобност и првокласен стисок, што е многу погодно за внатрешна или надворешна употреба на плажа. Стилски Сандали : Нови стилски сандали, се-натпревар, задолжително за излегување во лето!5. Погоден е за пешачење, плажа, шопинг и места за одмор. Лесен и Мек : лесен, мек и удобен, мек гумен ѓон, вештачки стп горен, перат. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● висококвалитетни материјали сите слатки влечки се изработени од висококвалитетни материјали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ