• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вокер 235- Сензорот за позиција на коленестото вратило се вклопува во Изберете: Eagle Talon, Mitsubishi Eclipse

Вокер 235- Сензорот за позиција на коленестото вратило се вклопува во Изберете: Eagle Talon, Mitsubishi Eclipse

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сензорот за позиција на коленестото вратило на моторот Вокер Производи изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за позиција на коленестото вратило на моторот за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за позиција на коленестото вратило на моторот Вокер Производи се достапни за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. Walker 235-1798 Engine Crankshaft Position Sensor Fits Select : 1990 EAGLE TALON 4 Cyl 2 L 1990 MITSUBISHI ECLIPSE 4 Cyl 2 L 1990 PLYMOUTH LASER 4 Cyl 2 L 1989 MITSUBISHI GALANT 4 Cyl 2 L and more - add your vehicle to our fit widget to проверете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ