• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време на женски фустан со кратки ракави со кратки ракави

Време и време на женски фустан со кратки ракави со кратки ракави

 
DEN 358.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете облечени за да импресионирате за секоја пригода. Овој ракав на лактот, копчето од предниот дел од копчињата и фустанот со кошула со вратоврска е совршен лесен за носење фустан без разлика дали одите на работа, ручек со пријатели или уживате во убав сончев ден дома. Материјал : 55% памук/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Врза на половината. Врзете го копчето за половината предниот фустан за жени од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ