• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кревети за кревети во Аукфа, дрво во форма близнак во форма на кревет со фиоки за складирање за деца спална соба, сива боја

Кревети за кревети во Аукфа, дрво во форма близнак во форма на кревет со фиоки за складирање за деца спална соба, сива боја

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вклучени цврсти лекови, така што не е потребна пролет за кутија (душекот не е вклучен). Севкупна тежина на производот : 225lb. 3 деца, забавно за вашето семејство, спиење или вашите дополнителни гости за спиење. Тој одговара на сите стилови на декорација на домови и го комплетира изгледот на која било спална соба.2''x76 '' (внатрешна големина). Елегантен троен кревет кревет- Овој троен кревет во форма L L е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција. Трикратниот кревет за кревет нуди дизајн за заштеда на простор со два традиционални кревети за кревети за висина и прицврстен кревет за мансарда, конфигуриран да се вклопи во аголот на собата. Спецификации : . Бренд : Aukfa Aukfa кревети, кревети со двојни кревети во форма на дрво со фиоки за складирање за деца спална соба, сива најмалку 3 лица можат да го споделат овој кревет во исто време. Препорачана дебелина на душекот во кревет : 8-10 ''. Потребно е склопување : Да. Две фиоки под креветот. Броеви на пакет : 3. Кревет кревет : 39. Белешка : Оваа ставка доаѓа во 3 кутии и може да не се испорача во исто време. Вклучува две фиоки можат да складираат повеќе предмети. Боја : Бела/сива. Просторот за дозвола под мансарда може да се користи како област за игра или студии. Севкупна димензија на производот : 118.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ