• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг сребрени стабилни изрази создадени рубин прстен

Стерлинг сребрени стабилни изрази создадени рубин прстен

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете едноставен, но елегантен изглед на вашето секојдневно носење со овој прекрасен прстен од сребрени скапоцени камења. Овој прстен за стабилни изрази прикажува два создадени црвени камења од рубин во центарот со тежина од 0,46 CTTW за привлечно привлечно. Ова безвременско парче накит е достапно во целосна големина на прстите 6.Метална тежина : 2,29 грамсејли Тип : Стил на фининг : stackable Gemstone Ringgender : Women'Smetal : Sterling Silver Metal Color : Whiteband Shipth : 2,47mmring Големина : 6dimensionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsionsion : 6 DIMENSIONS : прстен од највисоката должина 6,7 мм, Врвна ширина 4mmsolidclosed backgemstone Детали : Тип : лабораторија креирана Rebycolor : Redshape : Squareweight : 0.46 CTTWQUANTITY : 2 Jewelry Поставување : Channelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување , Цврст, затворен грб, скапоцен камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ