• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Топ на женски џемпер во Париз

Топ на женски џемпер во Париз

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој висококвалитетен џемпер со ребрест ребра е стилски додаток на кој било плакар. Мода со затегната мешавина, долги ракави, исмејувачки врат и разголен полите. Спарете го овој џемпер со нашето здолниште што одговара и вашите омилени потпетици за да го облечете или со панталони и патики за пообичен изглед. Одлично за многу прилики, вклучувајќи ангажмани за време на викендот, одмори, ноќни датуми, собири со пријатели и семејство и многу повеќе! Овој џемпер е машина за перење и многу лесен за одржување. BCBG BP SWTR TOP.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ