• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно декоративна перница за крајбрежно печатење на Дејзи, 16 16

Едноставно декоративна перница за крајбрежно печатење на Дејзи, 16 16

 
DEN 426.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно маргаритка. "Едноставно декоративна перница за крајбрежно печатење на Дејзи, 16" x 16 " : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ