• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум-обложени Полиран 0. Цттв Дијамантски Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена Родиум-обложени Полиран 0. Цттв Дијамантски Обетки

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете допир на едноставна привлечност на вашиот изглед со овие обетки со дијамантски круг. Обликувани во блескаво сребро обложено со родиум овие обетки од 7 мм се украсени со блескав кружен акцент на природни дијаманти за шармантен сјај. Овие обетки со обетки се заштитени со затворачи за столб и туркање назад за совршено држење. Стерлинг Сребро, Висок лак, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Дијамант.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ