• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Перница Случај Денот На Вљубените Перница Декоративни Перница Случај Креативни Перница + F

Перница Случај Денот На Вљубените Перница Декоративни Перница Случај Креативни Перница + F

 
DEN 111.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Денот На вљубените Перница Декоративни Перница Случај Креативни Перница Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет совршен за место на софата, кафуле, библиотека, продавница за книги, забава, клуб.Материјал : ленено : Квадратно : 45см € 45см/17.7 € 17.7"Тип : боја на куќиштето На перницата : како што е прикажано, дозволете мало отстапување за бојата и мерењето! ве молиме разбирање, благодарница : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Содржина на пакетот : куќиште За Перница ОД 1 КОМПЈУТЕР(внатрешната Перница не е вклучена) Домашен Текстил. Домашно Складирање На Текстил,Футрола За Перници,Ќебе,Тепих,Производи За Бања,Крпа За Маса,Перница,САМОСТОЈНО Плетење,Таписерии,Крпа,Завеса,Завеса За Туширање,Тоалетна Подлога,Четириделен Комплет,Покривка за Софа, корпа за Перење. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ