• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гилдан Гд Оз Флц П О Худ

Гилдан Гд Оз Флц П О Худ

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

8 мл, 50% памук/50% полиестер претходно испакнато руно етикета со трикатин со двојна обложена хауба со џеб со џеб со двојна игла на појасот и манжетните 1х1 ребро со спандексквартер-свртени за да се елиминираат централните набори : С-5Х Гилдан Гд 8 Мл 50/50 Флц П/О Хауба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ