• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Современа област за килим геометриски беж, црвен затворен распрскувач лесен за чистење

Современа област за килим геометриски беж, црвен затворен распрскувач лесен за чистење

 
DEN 551.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа геометриска ogee шема на наизменични бои ќе го оживее секој DCOR. Забавниот современ дизајн е исто толку релевантен во традиционалниот амбиент. Беж, сиво-сина, брусница црвена, црна, мудрец зелена, тера коли, злато и слонова коска. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Современ килим со 2x3 (2 'x 3') геометриски беж, црвен затворен распрскувач лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна беж сенка и црвени акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ