• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Војна на Starвездите за мажи, мандалориски мандалоријански пижамарали, тужба

Војна на Starвездите за мажи, мандалориски мандалоријански пижамарали, тужба

 
DEN 367.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е начинот .. да се олади, удобен стил што е бебе-јода-cute. Овие Mandalorian PJ Covers се направени во мека ткаенина за да се обезбеди пријатна стил околу куќата со прилагодливи ленти за совршено вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30 1/2", градите : 37 ", раменици : 45". Моделот носи големина M. прилагодливи ленти за совршено вклопување. Без ракави. Контраст за печатење. © Lucasfilm Ltd., сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машко мандалоријанско бебе Јода ПЈ унија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ