• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ScrubStar женски антимикробни премиум перформанси Тонален контраст V-вратот за чистење на вратот на врвот

ScrubStar женски антимикробни премиум перформанси Тонален контраст V-вратот за чистење на вратот на врвот

 
DEN 223.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете на тренд дури и додека сте на должина со врвот на перформансите на Scrub Star, во кој има проток2 антимикробно, намалување на мирисот, технологија на ткаенини. 2 Пространи џебови од предни лепени и 2 џебови за комунални услуги ги носат најважните работи за време на вашата смена ветре додека специјалните странични отвори овозможуваат дополнително лесно движење. Побарајте координативни панталони за да ја завршите облеката! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ', половината : 26', биста : 33 ', колкови : 36'. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. V-врат. 2 Производен џеб за лепенка, џеб за комунални услуги од 1 мрежа и 1 џеб за комунални услуги. Странични отвори за лесно вклопување и движење. Мазно чувство со удобно 4-насочно истегнување. Protx2 антимикробно, намалување на мирисот, ткаенина со контрола на влага. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Изматете го врвот за жени од Scrubstar.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ