• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маден Cујорк Јуниор го разоткрие врвот на корсет

Маден Cујорк Јуниор го разоткрие врвот на корсет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без граници на врвот на границите е сосен додаток на вашата гардероба. Одликувајќи се со разоткриен фронт, вградени чаши од градник од пена и печатење на сите, ќе го сакате овој исечен врв со сè, од фармерки до џогер. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена; Исечена должина. Деколте : душо. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вградени чаши од пена; исцрпен фронт; се размачка со вратоврска; печатење на сите. Печатете го корсетот на врвот за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ