• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Темно Дрвена Пракса Самурај Бокен Меч

Темно Дрвена Пракса Самурај Бокен Меч

 
DEN 639.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Дотерајте ги вашите потези Со Оваа Темна Дрвена Практика Самурај Бокен меч. Ова парче е идеално за аматери, професионалци и сите помеѓу нив. Изработен е од цврсто темно дрво за издржливост. Овој дрвен меч за вежбање е 40" во должина и е без сечила, што ви овозможува безбедно и ефикасно вежбање или предавање без страв од телесни повреди. Овој дрвен самурајски меч има удобен стисок и неговата тежина е убаво избалансирана за да ви помогне да ја совладате вашата уметност. Исто така, прави интересна фокусна точка во просторијата при украсување. Можете да го поставите на вертикален држач или да го закачите на ѕид. Оваа Темна Дрвена Практика Самурај Бокен Меч ќе ви даде изглед и чувство на вистинската работа без разлика дали го користите или го прикажувате. Темно Дрвена Пракса Самурај Бокен Меч : Изработен од цврсто темно дрво. 40" во должина. Дрвениот самурајски меч Бокен е тренинг меч, побезбеден за тренинг отколку вистинско сечило. Само за прикажување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ