• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трендови Меѓународен okerокер Ха Ха Премиер обележувачи

Трендови Меѓународен okerокер Ха Ха Премиер обележувачи

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Премиер обележувачот има или свиленкаста тасела со координирање на мониста или велур, што го прави привлечен начин да го обележите вашето место. Овие обележувачи прават одлични предмети за подароци за loversубителите на книгата и студентите во вашиот живот. Совршен начин да ја задржите вашата страница и да го покажете вашиот ентузијазам за читање. Dimentionsокер Ха Ха Премиер обележувачи Димензии : 8,75 "x 2,75". Светло печатените слики од трендовски карактери од ТВ, филмови и многу повеќе. Совпаѓање на реси и мониста за лесно да ги собереш таму каде што си заминал. Тенок фитинг за лесна употреба со сите видови книги.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ