• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плано пиштол чувар DL четири куќиште со пиштол со алигатор текстура, полимер црна

Плано пиштол чувар DL четири куќиште со пиштол со алигатор текстура, полимер црна

 
DEN 3839.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За Плано пиштол чувар DLX четири куќиште со пиштоли : Овој класичен случај е дизајниран да складира два пиштоли. Со атрактивна текстура на алигатор, овие случаи се карактеризираат со силни издржливи шарки за пијано со целосна должина, заштитна алуминиумска валенција, рачки на патеки и брави со двојно заклучување на клучот. Серија на модели на пиштол DLX. Четири пиштоли, куќиште со пиштол. Заклучување на заклучување на хардверски клучеви/заклучување на шарките за пијано. Подлога од пена од пена. Плано пиштол чувар DLX Четири пиштоли кутија : Гарда за пиштол DLX. Четири куќишта со пиштоли. Алигатор текстура. Полимер црна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ