• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ремек -дело уметнички галерија розова страст Мека хоризонтална цвет од Робин Констабил Хансон Канвас Уметнички принт 22 28

Ремек -дело уметнички галерија розова страст Мека хоризонтална цвет од Робин Констабил Хансон Канвас Уметнички принт 22 28

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пролетните цвеќиња никогаш не изгледаа послатко отколку во ова живописно и детално портретско платно печатење на цвет. Loveе сакате да се восхитувате на комплексот аранжман на ливчиња и постепената оценка на прашкасти-розово до жолто-зелено во центарот на цвеќето. Закачете го во собата на бебе девојче за дополнителна мекост или ставете ја во заедничка област за секој да ужива. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате висококвалитетно завиткано платно печатење со исклучителни детали по прифатлива цена. Плус, со целосно печатење со крварење, вашето ново уметничко дело ја исполнува целокупната платно, елиминирајќи ја потребата за кадрирање и правење виси ветер. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Фотографско печатење со висока дефиниција. Избриши чисти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ