• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници миди фустан на јуниори

Без граници миди фустан на јуниори

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Обичен ден до ноќ надвор од градот - миди фустанот без граници не може да го стори сето тоа. Овој фустан има чаши од пена, центар О-прстен и прилагодливи ленти за лесен, тренд-десен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. MIDI-должина. Тркалезно деколте; Опремена силуета. Прилагодливи ленти; чаши од пена. Детали за прстен од предниот дел. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Миди фустан за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ