• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бринли Ко.

Бринли Ко.

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку драма во вашата есенска гардероба со багажникот во Сире од Бринли Ко. Овој чизми со широкопојасен чизми е детален со веганска кожа и тенка потпетица на стилото за ретро-шик изглед. Подножјето со удобност од 4 мм TRU ™ стапало го комплетира дизајнот за перничето за вклопување. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ