• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гербер новородено бело бело кратко ракав странично прицврстено кошула, 6-пакет

Гербер новородено бело бело кратко ракав странично прицврстено кошула, 6-пакет

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Новородената кошула на Гербер 6-пакет ќе ве задржи вас и вашето малечко задоволен со прицврстувачи на странични страни за лесно облекување без непријатност. Дизајнирано да биде доволно долго за да ја покрие стомакот, овие кошули можат да бидат влечени во панталони или здолништа со леснотија, давајќи ви оптимална разноврсност во стилизирањето на вашето бебе! 6-пакувања : Шест кошули со краток ракав. Екипаж. Кратки ракави. Удобност без ознаки. Мека и удобна. Затворање на предвремено овозможуваат лесно облекување. Одличен подарок за туширање за бебиња за нова или мајка што очекува. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер бели кошули со краток ракав 6-пакет за новородени бебиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ