• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација девојки Флорал Флејс 1 парчиња костим за капење, големини 4- & Плус

Чудо на нација девојки Флорал Флејс 1 парчиња костим за капење, големини 4- & Плус

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Изведете ја нејзината внатрешна сирена со оваа костим за капење од Wonder Nation. Додавајќи екстра-светло место во веќе сончеви денови, овој шармантен едноделен изглед има забавен, шарен принт совршен за нејзината следна авантура за сонце и песок, без разлика дали е надвор од плажа или следниот одмор за одмор. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : 1-парче. Деколте : Висок врат. Ockебови : Ништо. Карактеристики : повлекување; печатење на сите; врвот на рафле; ленти за крцкање. Девојките печатат костим за капење од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ