• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Автентичен ryngiant елеганција прстен-7. MED LRG 190986CZ-56

Автентичен ryngiant елеганција прстен-7. MED LRG 190986CZ-56

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Плескави кубни циркони поставени во кружни редови му даваат на овој деликатен сребрен прстен рафиниран израз. Со својот лесен изглед и елегантен дизајн. Подеднакво е прилагодено за секојдневно носење и специјални прилики. Pandora Elegant Sparkle Ring.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ