• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Океанографија III Канвас уметност од Дафне Брисонет

Трговска марка ликовна уметност Океанографија III Канвас уметност од Дафне Брисонет

 
DEN 639.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има медуза, морско коњче и лушпа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ