• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сапун на Чарли, прашок за детергент за перење, оптоварувања, незнаени, 2. lb., пакет

Сапун на Чарли, прашок за детергент за перење, оптоварувања, незнаени, 2. lb., пакет

 
DEN 108.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Поедноставете го вашиот живот и придонесете за позелен свет со нашиот концентриран детергент за прав за перење. Доживејте ја моќта на длабоко чистење за вашите алишта, без напор отстранувајќи мириси и дамки, сè додека сте нежни на околината. Нашата хипоалергична формула обезбедува побезбеден, чист остаток, елиминирајќи ја потребата за омекнувачи на ткаенини. Со секое миење, одржливите производи на SOAP на Чарли даваат се повеќе чисти резултати, што ги прави суштински во вашата рутина за перење. Лесно е да се користи : само две третини од лажичката за лесни почви или тој се вчитува, и целосна лажичка за потешки почви или големи товари. Секогаш следете ги упатствата за нега на облека за оптимални резултати. Нашиот раствор за перење е пријателски за ладна вода, но за максимална ефикасност, користете вода на 55 степени или погоре. Придружете ни се да прифатите посреќен живот со почиста облека, додека се грижите за Мајка Земја. Изберете го нашиот 105 оптоварување, 2,77 lb., концентриран детергент во прав за перење. Сапун на Чарли, прашок за детергент за перење, 105 оптоварувања, неценети, 2,77 фунти, 1 пакет. Совршен за чувствителна кожа, нашиот хипоалергичен детергент за перење во прав остава чист остаток. Формулата без мирис е ослободена од вештачки осветлувачи или парфеми и не остава трага од дамки или мириси. Погодно и за машинско и за миење на рацете. Еко-пријателски и моќен, нашиот концентриран сапун во прав за перење во прав без напор ги чисти сите ваши алишта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ