• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заштитна Подлога Канцелариски Стол За Подот Од Тврдо Дрво, Проѕирна Маса Дебела Издржлива Подлога За Стол за Тркалање Столови, Лесно Лизгање, Заштитник на Подот 36*48

Заштитна Подлога Канцелариски Стол За Подот Од Тврдо Дрво, Проѕирна Маса Дебела Издржлива Подлога За Стол за Тркалање Столови,

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте му на вашиот под и мебел најдобра заштита со оваа 90 х 120 х 0,2 см Пвц Домашна Употреба Заштитна Подлога за Подно Столче. Тоа ќе го донесе вашиот живот многу придобивки. Оваа подлога може ефикасно да ја блокира површината на предметите и да ги намали гребнатинките кога вашиот мебел се движи по подот. Супериорниот пвц материјал го прави издржлив и сигурен за долготрајна употреба. Разумната цена е погодна за секој паметен купувач кој се фокусира на квалитетот и цената. Се на се, со оваа заштитна подлога, ефикасно ќе бидете заштитени од лизгање додека седите на стол! Карактеристики : 1. Дајте му на вашиот под и мебел најдобра заштита2. Изработен од врвен пвц материјал, издржлив и сигурен за долгорочна употреба3. Намалете го триењето помеѓу столот и подот, заштитувајќи го подот од честа нула4. Транспарентна површина со посебен третман, непријатно за лизгање. Спецификации : 1. Материјал : ПВЦ2. Димензии : (47,24 х 35,43 х 0,08) " / (120 х 90 х 0,2)см (Л х ш х)3. Тежина : 86.07 мл / 2440г4. Боја : Транспарентен5. Подлогата има две страни, едната е текстурална рамнина,другата е површина на нокти6. Поради долгорочниот транспорт и временските промени, подлогата е неправилна кога штотуку се вади. Ве молиме испеглајте го со зовриена вода, а потоа спуштете ја подлогата и притиснете ја со тешки предмети 3-5 дена. Мат ќе биде мазна. Пакетот Вклучува : 2 х Стол Влошки со Ноктите. Забелешка : Оваа подлога е погодна само за плочки, бетонски подови и теписи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ