• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бринли Ко. Женска Удобност-ѓон Глужд-Ремен Центар - Исечени Клинови

Бринли Ко. Женска Удобност-ѓон Глужд-Ремен Центар - Исечени Клинови

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете стилски дизајн на вашиот изглед со овие лесни клинови со ѓон Со удобност Од Бринли Ко. Овие клинови имаат вештачки велур горните делови со клуч-дупка отсечени акцент центриран на вампи и глуждот ремени со вкусен детали тока. Отворени прсти и вештачко дрво наредени клинови потпетици со светло чувство го комплетираат стилот. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ