• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атвуд Спасување Фрли, Црвено

Атвуд Спасување Фрли, Црвено

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова фрлање може да се користи во многу активности за спортови на вода. Фрлањето На Јажето Атвуд вклучува полипропиленска линија со дијаметар од 50 стапки х 3/8 инчи за спасување вода. Има црвена торба со висока видливост со широка жолта рефлектирачка лента за подобрување на видливоста во услови на слаба осветленост. Атвуд Спасување Фрли, Црвена : 3/8 "х 50' плетенка полипропилен линија. Издржлива торба за фрлање со висока видливост. 1-годишна гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ