• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Велцторм Пилум Прилагодено Изградена Моќна Работна Површина За Игри, NVIDIA GeForce RT Ti, Wifi, 1xusb 3.1, 5xUSB 3.0, 1xHDMI, Win Pro)

Велцторм Пилум Прилагодено Изградена Моќна Работна Површина За Игри, NVIDIA GeForce RT Ti, Wifi, 1xusb 3.1, 5xUSB 3.0, 1xHDMI,

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0004процесор : 3-Ти Генерал AMD Ryzen 7 3700x 3.6 GHz Процесор (до 4.4 GHz, 32 MB Кеш, 8-Јадра)Меморија : 16gb DDR4 DIMMGraphics : NVIDIA Ge Force RTX 3070 Ти, 8 GB GDDR6 X PCIe 4.0, Directx 12, Vr Подготвен, G-Syncstorage : 2tb Pcie Ssd (солидна држава диск) + 2tb Hdd (ХАРД ДИСК)оперативен систем : Windows 10 prodisplay : Нема поврзување На Екранот : 802.11 N Wifi, ethernet LAN (RJ-45)порти/СЛОТОВИ : Usb 3.1 GEN1, 5 usb 3.0 ТИП-А, 4 USB 2.0, 1 hdmi, 1 Дисплеј Порта (Dp), Usb 3.1 Тип-C Gen1, 1 X микрофон приклучок, 1 X Слушалки Jackinput/ИЗЛЕЗ : нема веб Камера, Батерија : 750w напојување, Други Карактеристики rgb ОСВЕТЛУВАЊЕ 120mm Aio Течен ПРОЦЕСОР КУЛЕР, БОЈА : Црна Тежина : 22.25 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (wxlxh) : 1 ГОДИНА Производителот ГАРАНЦИЈА Од michaelelectronics2 (Професионално Надграден Од Michaelelectronics2) 3 gen AMD Ryzen 7 3700x 3.6 GHz Процесор (до 4.4 GHz, 32 MB Кеш, 8-Јадра) ; Nvidia GEFORCE RTX 3070 ТИ, 8 GB Gddr6x pcie 4.0, DIRECTX 12, VR Подготвен, G-синхронизација. 16 GB DDR4 DIMM; 802.11 n Wifi, Ethernet LAN (RJ-45), Без Веб Камера,. Нема Дисплеј ; 750w Напојување; RGB Осветлување 120mm Аио Течен Процесор Ладилник Црна Боја, . 2 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD; USB 3.1 Gen1, 5 USB 3.0 Тип-А, 4 USB 2.0, 1 HDMI, 1 Дисплеј Порта( DP), USB 3.1 Тип-C Gen1, 1 x Микрофон Приклучок, 1 x Слушалки Приклучок. Виндоус 10 Про., 1 Година Гаранција На Производителот Од Мајклелектроник2 (Професионално надградена Од Мајклелектроник2).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ