• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јакна за лов на машка машка машка машка, планинска земја Моси даб, медиум со големина

Јакна за лов на машка машка машка машка, планинска земја Моси даб, медиум со големина

 
DEN 1486.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Јакната за мажи Tech Shell е изработена од мека и тивка бариера на елементите Tech Shell за удобност и скриен лов. Технологијата за отфрлање на водата ја одвраќа водата од површината на ткаенината за да ви помогне да останете суви, а технологијата на инхибитор на мирис помага да се спречи мирис. Јаката со висока стоечка го задржува вратот заштитен од елементите, додека чуварот на патентот го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата кога се движи со јакна. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, се одликува со џеб од градите и џебови со патент за додадено складирање. Јакна за лов на машка машка машка, мавта даб планинска земја, големина средна мека и тивка бариера на елементите на Tech Shell. Технологија на инхибитор на мирис. Технологија за отфрлање на вода. Висока стоечка јака со патент чувар. Излез за прицврстување. Џебови за рака и градите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ