• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Белата Марка Женско Мајчинство Цветни Ладни Рамо Туника Врвот

Белата Марка Женско Мајчинство Цветни Ладни Рамо Туника Врвот

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Белата Марка Женска Породилна Цветна Ладна Туника За Рамо Врвот Оваа туника за рамо ја дава таа суптилна класа и шарм. со својот ласкав стил. Дизајниран со големи цветови инспирирани од цветање. пролет и направено од најудобна ткаенина што е мека за кожата. Карактеристики а. ладно рамо, + ракави и полите за каснување од ајкула. Тоа е разноврсно парче за бременост. тоа добро се комбинира со фармерки, хеланки или шорцеви. Карактеристики : Цветни Печати, Ладно Рамо, Четвртина Ракав, Страна. Џебови, Шамиче Полите, Лажичка ДЕКОЛТЕ МАТЕРИЈАЛ : 95% Полиестер, 5%. Спандекс; Премиум Избрана Ткаенина Со Висок Квалитет, многу мека за допир и. носете. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Достапни Во големини Мали, Средни, Големи, Х-Големи,. 1 X, 2 X И 3 X. Мерењата се засноваат на големината пред бременоста. Повод : Погоден За секојдневна облека, шопинг, забава, одмор,. работа, датуми, итн Нега На Облека : машинско перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано. или избелени на висока температура. Висат Сува. Карактеристики : Цветен Принт, Ладно Рамо, Четвртина Ракав, Странични Џебови, Шамиче, Деколте Со Лажичка. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Достапни Во Мали, Средни, Големи,X-Големи; И Плус Големини 1 X, 2 X И 3 X. Мерењата се засноваат на големината пред бременоста. Повод : Погоден За секојдневна облека, шопинг, забава, одмор, работа, датуми итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ