• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени за женските ленти за женски врзани чизми од бујни пета од пета

Уникатни поволни цени за женските ленти за женски врзани чизми од бујни пета од пета

 
DEN 647.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Валените ленти позајмуваат суптилно, шик ажурирање на сандалот со чипка со десно десно, собрана од покриена потпетица за неуспех. Се појавува специјална сезона на настани, а оваа сандала се издвојува од останатите со сложено заоблени ленти. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 4 36 -9 - 37 5 - - 37 - 9 1/4 37,5 - 5,5 - 38 - 9 1/2 - - 38,5 - 6,5 - 39 - 9 5/7 39 7 40 - 10 310 8 41 - 10 2/7 - 310.5 - 8.5 - 42 - 10 5/9 - 311 - - 9 43 - 10 5/7 - 3 Единствени поволни цени женски врзани ленти, чипка на бујни пета од пета Вамп : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Страшни ленти. Чипка нагоре. Отворен пети. Чунки пета. Подготвена влошка. Сандали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ