• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Миленичиња Прв колеџ Georgiaорџија Булдогс миленичиња Худи маица, големини на располагање - големи

Миленичиња Прв колеџ Georgiaорџија Булдогс миленичиња Худи маица, големини на располагање - големи

 
DEN 348.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјално НЦАА лиценцирана кошула за миленичиња Худи, подгответе се за игра-ден! Оваа спортска кошула со худи -маичка има лого на екранот печатено од тимот и името на тимот во живописни тимски бои. Со зашиена ознака за џок за персонализација. Дизајнирано со затворање на вратот на Велкро и со лесно вклопување предниот панел и дното на лентата за да ги собере вашето домашно милениче со леснотија и максимална удобност. Спортското спојување на контрастната боја на преклопување е детално опишано на вратот и на дното. Направени од меки и издржливи материјали. Карактеристики : Официјално лиценцирано на НЦАА! Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колеџ Georgiaорџија Булдогс миленичиња кучиња и мачки од кошула со маички, 4 големини на располагање : фудбалска миленичиња качулка маичка. Лиценцирана кучиња за кучиња. Име на тимот на екранот и логото на тимот. Затворање на вратот на Велкро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ