• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Dell OptiPle MTW КОМПЈУТЕР, INTEL CORE I7-3.4 GHZ, 8G DDR3, 512G SSD, VGA, DP, DVD, BT, WIFI, Windows Pro-Користен Повеќејазичен Степен А

Dell OptiPle MTW КОМПЈУТЕР, INTEL CORE I7-3.4 GHZ, 8G DDR3, 512G SSD, VGA, DP, DVD, BT, WIFI, Windows Pro-Користен Повеќејазичен

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Реновирана Оценка А Dell Opti Plex 990 MTW КОМПЈУТЕР, INTEL CORE I7-2600 3.4 GHZ, 8 G DDR3, 512 G SSD, VGA, DP, DVD, BT, WIFI, Windows 10 Pro 64 Bit-Мулти-Јазик(EN/ES/FR) Intel Core i7-2600 3.4 GHZ. 8 G DDR3 RAM МЕМОРИЈА. 512 МК ССД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ