• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трчајте околу фракциите

Трчајте околу фракциите

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Направете го вашето дете возбудено од математиката со трчање околу фракции. Со шест креативни игри и специјално дизајнирани картички, трчањето околу фракциите е едукативно и многу забавно. Стартувајте околу фракциите : за 1-35 играчи. Совршено за дома или игра во училницата. Вклучува шест групни игри. Едукативни и забавни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ