• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мијаилима Везена Апликација Унизе Прилагодливи Потресени Тексас Капи Бејзбол Капа Топи

Мијаилима Везена Апликација Унизе Прилагодливи Потресени Тексас Капи Бејзбол Капа Топи

 
DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Везена Апликација Унисекс Прилагодливи Потресени Тексас Капи Бејзбол Капаче Топеспецификација : Прилагодливо Затворање На Метални Токи прилагодлив ремен назад, можете лесно да се прилагодите за да одговара на вашата глава, една големина најмногу одговара, подобро и за ситни жени.Премиум Материјалот Користи Одлична Мазна Текстура и Долготрајна Издржливост,мека, удобна, издржлива и лесна везени дупчиња на круната, совршено шиење на визирот, издржливи шевови за секојдневно носење. Многу уникатен подарок за пријателите и семејството, вашата мајка, најдобра пријателка, баба, роденден, празник, Денот на благодарноста, Божиќ, нова година присутен обем на главата : околу 58 см~60 cmpackage вклучува : 1xbaseball Капа Машина Перат. Соодветна сезона : цела сезона. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ