• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Анимација Пиле Петел Глувче Рампа Десктоп Канцеларија Круг Мат За Компјутер

Анимација Пиле Петел Глувче Рампа Десктоп Канцеларија Круг Мат За Компјутер

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : (20см х 20см х 0,3 см )Класификација : функција На глувчето : дизајн Во Форма На Круг со зашиени рабови.Мекиот површински материјал овозможува неразредено лизгање на mouse.It ќе биде добар избор на подарок за вашите пријатели и семејства да уживаат во непречено искуство во користење на глувчето и работа.Материјал : Гумена подлога Против лизгање за одржување на подлогата на глувчето да остане на место додека се користи.Количина на пакет : 1 х подлога за глувчеовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Анимација Пиле Петел Глувчето Рампа Десктоп Канцеларија Круг Мат За Компјутер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ